Interiér

Stylová restaurace v Habermannově vile se nachází v hlavní budově ve sklepních prostorech s klenbovými stropy a nabízí možnost posezení u jídla a pití pro 40 osob. V letních měsících je otevřena zahrádka pro 40 osob.

Hosté mohou posedět i v samostatném nekuřáckém salonku se 7 místy. Během pracovního týdne (od pondělí do pátku) pro Vás kuchaři připravují dvě denní menu včetně polévky. Podívejte se na denní nabídku.

Svatby a oslavy

Restaurace nabízí i možnost uspořádání svateb, firemních večírků, školení, oslav narozenin, křtin, smutečních hostin. U hlavní tabule může sedět 32 osob (a mimo tabuli 4 osoby). Menší akce s maximální kapacitou 16 osob lze pořádat v jídelně penzionu s kachlovými kamny. Akce většího rozměru (i svatební hostinu včetně obřadu a oddání) můžeme na Vaše přání uspořádat v zahradě Penzionu Habermannova vila.

Během dne je možné připravit zahradní raut, grilování, ohňostroj, hudební aparaturu pro DJ/kapelu, apod. Pro bližší informace je Vám k dispozici vedoucí restaurace pan Radek Špička.